Vítáme Vás v našem velkoobchodu Náš velkoobchod je určen pro nákup produktů velkoobchodním způsobem a to pouze pro podnikatelské subjekty. Pro možnost nákupu je nutná registrace v eshopu, kterou musíme schválit pro další spolupráci. Ceny produktů se mění každé pondělí v závislosti na kurzu Euro a obratových hodnotách za uplynulý týden.

MSM (Methylsulfonylmethan)

Kód: 56
Novinka
ZdarmaZdarma
MSM OBR
3 625 Kč
Pro vytvoření objednávky nutná registrace

Velikost balení: 25 kg

MSM je kloubní výživa a zdroj organické síry, která zvyšuje zdraví kloubů, jejich flexibilitu a pohyblivost, zmírňuje záněty a redukuje bolest. Je vhodný při všech problémech s klouby, protože pomáhá vytvářet pojivovou tkáň a opravovat klouby, šlachy a vazy. Navíc zjemňuje jizvy, hojí rány a pomáhá při pylových a potravinových alergiích. Produkt je 100% čistý MSM v práškové formě, který se dobře rozpouští.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MSM – Methylsulfonylmethan -  je sloučenina síry, obsahující 34% elementární síry, která se používá jako doplněk stravy ve formě bílého krystalického prášku bez zápachu. MSM je zdrojem biologicky aktivní síry, nejlépe vstřebatelné formy síry. Jde o čtvrtou nejpočetnější minerální látku v těle, z níž se vyrábějí aminokyseliny (L-methionin a L-cystein), které jsou zodpovědné za několik velice důležitých tělesných funkcí: tvoří flexibilní vazbu mezi proteiny ve vašich vlasech, kůži, kloubech, šlachách, chrupavkách.

Kromě toho síra umožňuje potlačovat projevy alergií, přispívá k detoxikaci organismu, podílí se na syntéze inzulínu, heparinu, nezbytná pro tvorbu kolagenu, usnadňuje normální buněčnou aktivitu. Tak MSM jako zdroj síry podporuje správnou funkci kloubů, zvyšuje jejich flexibilitu a pohyblivost, zmírňuje záněty a bolesti, tlumí svalové křeče. Proto je MSM doporučován lidem, trpícím artritidou a jinými nemocemi kloubů. MSM  má příznivé účinky na pokožku, vlasy, nehty, nervovou soustavu, celkový vzhled. Je součásti složení všech potravinových doplňků proti stárnutí a pro zdraví a krásu. Často bývá označována jako,, přírodní minerál krásy ".

MSM a jeho výhody

 • organická forma síry
 • 100 % čistý MSM
 • potlačuje bolest
 • pomáhá při zánětech
 • napomáhá při pylových a potravinových alergiích a při astmatu
 • pomáhá při všech onemocněních kloubů
 • mírní průběh autoimunitních onemocnění
 • změkčuje zjizvenou tkáň
 • zpomaluje degeneraci kloubních chrupavek
 • urychluje hojení
 • uvolňuje křeče
 • omezuje pálení žáhy a zlepšuje trávení
 • pomáhá odstraňovat poruchy a nedostatky pokožky a vlasů
 • dobře se rozpouští ve vodě


Doporučené dávkování:
MSM (Methyl sulfonyl methan)  užívejte 1 x denně nejlépe po snídani. Odměřte 3g prášku a rozmíchejte v 200ml vody, přípravek se velmi snadno rozpustí a do minuty je připraven ke konzumaci.


Složení/ referenční hodnota příjmu

MSM (Methyl sulfonyl methan)                         

Upozornění
Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte referenční hodnotu příjmu. Ukládejte mimo dosah dětí! Není určeno pro děti do 10 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a temnu při teplotě 5-30 stupňů C. Po otevření spotřebujte do 120 dnů. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním výrobku. Pozor na kombinaci s alkoholem.

Po požití MSM požívejte alkoholické nápoje nejdříve za 4 hodiny. Rovněž neužívejte do doby, než před tím požitý alkohol bude úplně odbourán. Při vzájemném působení MSM a alkoholu se zvyšuje krevní tlak a přichází bolesti hlavy. Buďte opatrní při současném používání léků. Zejména při užívání léků na ředění krve. Proto radši současné užívání konzultujte s ošetřujícím lékařem. Upozornění pro alergiky: Může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec a ořechů.

Průměrné nutriční hodnoty

ve 100 g

MSM (methylsulfonylmethan)

100 %

Sacharidy

0,0 g

Tuky

0,0

 

Výrobce: JM UNION s.r.o. , Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové

 

Vyrobeno v České republice

 Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výživové doplňky (nutritional supplements)
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg