Vítáme Vás v našem velkoobchodu Náš velkoobchod je určen pro nákup produktů velkoobchodním způsobem a to pouze pro podnikatelské subjekty. Pro možnost nákupu je nutná registrace v eshopu, kterou musíme schválit pro další spolupráci. Ceny produktů se mění každé pondělí v závislosti na kurzu Euro a obratových hodnotách za uplynulý týden.

Glukosamin

Kód: 64
Tip
ZdarmaZdarma
OBR 8
7 500 Kč
Pro vytvoření objednávky nutná registrace

Velikost balení: 25 kg

Glukosamin

Glukosamin sulfát je tělu vlastní látka. Je hlavní složkou chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů. Proteoglykany jsou základní stavební složky chrupavky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glukosamin sulfát přispívá k rovnováze metabolických dějů probíhajících v chrupavce a podporuje dobrý stav pohybového aparátu. Má rozhodující podíl na udržení plné funkčnosti kloubních chrupavek. Udržuje pružnost chrupavky a zamezuje jejímu poškození, zmírňuje bolesti v kloubu a působí protizánětlivě. Také působí jako prevence při léčení artritidy, artrózy, osteoporózy, svalových bolestí.

Účinek glukosamin sulfátu je opožděn a projeví se až po 4 - 6 týdnech pravidelného užívání, je třeba užívat min. 1500 mg přípravku denně (3 × 500 mg) během 2 měsíců.

Výhody

  • udržuje pružnost chrupavky
  • zmírňuje bolesti v kloubu
  • působí protizánětlivě
  • prevence při léčení artritidy, artrózy a osteoporózy

Průměrné nutriční hodnoty

ve 100 g

Energetická hodnota

31 kJ /7 kcal

Bílkoviny

0,24 g

Sacharidy

1 g

Tuky

0,15 g

Sůl

< 0,0 g

 

Výrobce: JM UNION s.r.o. , Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové

Vyrobeno v České republice

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výživové doplňky (nutritional supplements)
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg