Vítáme Vás v našem velkoobchodu Náš velkoobchod je určen pro nákup produktů velkoobchodním způsobem a to pouze pro podnikatelské subjekty. Pro možnost nákupu je nutná registrace v eshopu, kterou musíme schválit pro další spolupráci. Ceny produktů se mění každé pondělí v závislosti na kurzu Euro a obratových hodnotách za uplynulý týden.

Včelí pyl (Bee Pollen)

Kód: 127
Novinka
ZdarmaZdarma
pyl
16 750 Kč
Pro vytvoření objednávky nutná registrace

Velikost balení: 25 kg

Včelí pyl je bohatá přírodní rostlinná potravina pro včely, která někdy bývá nazývána jako Fontána mládí. Studie naznačují, že má včelí pyl bohaté složení vitaminů a minerálů. O včelím pyly se tvrdí, že je to nejkomplexnější potravina z darů přírody, takže je ideálním doplňkem každého zdravého jídelníčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Včelí pyl je z nutričního hlediska velice hodnotným komplexem přírodních živin a zdraví prospěšných látek. Je bohatým zdrojem vitaminů, minerálů a antioxidantů. Vyniká obsahem vitaminů skupiny B, zinku a rutinu. Příznivě působí na duševní kondici či zažívání.

Včelí pyl je ceněn:

 • pro své antibakteriální účinky,
 • pro podporu vitality.

   

  Pyl je vhodným preventivním suplementem v době zvýšené psychické nebo fyzické zátěže, působí příznivě na vývoj dětského organismu, přispívá k regeneraci vlasů a nehtů.

  Terapeuticky je pyl využíván a zkoušen v obdobích rekonvalescence a pooperačních stavů, při nechutenství, ztrátách hmotnosti, při poruchách tělesného i psychického vývoje. Příznivé působení pylu lze využít u pacientů s arteriosklerózou, hypertenzí, se zvýšenou cévní lomivostí.

  Pyl dále příznivě ovlivňuje trávící funkce, můžeme jej vyzkoušet při zánětech prostaty. Výzkumné práce z Německa po podávání včelího pylu popisují zlepšení buněčného dýchání a zvýšené vyplavování škodlivých látek z organismu. Při terapii karcinomů pomocí ozařování pyl zmírňuje negativní působení záření a proto je ideálním suplementem pacientů s rakovinovým onemocněním.

  Průměrné nutriční hodnoty

  ve 100 g

  Energetická hodnota

  1650 kJ / 400 kcal

  Tuk

  0,8 g

  - z toho nasycené mastné kyseliny

  0g

  Sacharidy

  6,5 g

  - z toho cukry

  3 g

  Bílkoviny

  15 g

  Sůl

   

                                             0 g

   

 • Výrobce: JM UNION s.r.o. , Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové

  Vyrobeno v České republice

  Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Super výživa (Super Nutrition)
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg