Vítáme Vás v našem velkoobchodu Náš velkoobchod je určen pro nákup produktů velkoobchodním způsobem a to pouze pro podnikatelské subjekty. Pro možnost nákupu je nutná registrace v eshopu, kterou musíme schválit pro další spolupráci. Ceny produktů se mění každé pondělí v závislosti na kurzu Euro a obratových hodnotách za uplynulý týden.

Kokosová moučka

Kód: 124
ZdarmaZdarma
koko mouka
2 650 Kč
Pro vytvoření objednávky nutná registrace

Velikost balení: 25 kg

Kokosová mouka z ořechů z kokosové palmy (Cocos nucifera), takzvaného „stromu života“, od obyvatel ostrovů v Pacifiku. Kokos z této palmy je ceněný pro své výjimečné vlastnosti a možnost využít všechny části plodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je jemně mletá mouka s lehce sladkou chutí. Pokud vaříte zdravě, nebo se k tomu chystáte, neměla by Vám tahle vychytávka v kuchyni chybět! Vysoký podíl vlákniny a bílkovin dělá totiž z kokosové mouky výjimečně zdravou alternativu běžné pšeničné mouce.

Můžete z ní vytvořit výborné a zdravé koláče, dorty, pečivo, zákusky, muffiny a různé jiné pečené dobroty. Kokosovou mouku můžete použít i do jogurtů, smoothies či koktejlů, abyste zvýšili příjem vlákniny. Kokosová mouka je vyrobena z čerstvé kokosové dužiny, která se nejprve vysuší, následně se z ní zastudena vylisuje kokosový olej a potom se mele na prášek, který je na první pohled velmi podobný pšeničné mouce, jen je zbarvený více do žluta. Kokosovou moukou se dá nahradit 25%-50% množství běžné bílé mouky.

 

 

Průměrné nutriční hodnoty

ve 100 g

Energie

1492 kJ/359 kcal

Tuk

     13,5 g

- z toho nasycené mastné kyseliny

12,8 g

Sacharidy

      22,6 g

- z toho cukry

  19,5 g

Bílkoviny:    

  19,2 g

Vláknina  

35,2 g

Sůl

0,08 g

 

Výrobce: JM UNION s.r.o. , Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové

 

Vyrobeno v České republice

 Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Super výživa (Super Nutrition)
Hmotnost: 25 kg