Vítáme Vás v našem velkoobchodu Náš velkoobchod je určen pro nákup produktů velkoobchodním způsobem a to pouze pro podnikatelské subjekty. Pro možnost nákupu je nutná registrace v eshopu, kterou musíme schválit pro další spolupráci. Ceny produktů se mění každé pondělí v závislosti na kurzu Euro a obratových hodnotách za uplynulý týden.

Kofein

Kód: 217
Tip
ZdarmaZdarma
kof
15 550 Kč
Pro vytvoření objednávky nutná registrace

Velikost balení: 25 kg

Kofein je nejvíce známy pro svůj stimulující účinek na nervovou soustavu - zvýší pozornost, odstraní únavu, vyvolává do určité míry euforii. Kofein má analgetický účinek.Tohoto analgetického účinku je využíváno při léčbě některých typů migrén. Dále pomáhá potlačovat příznaky astmatu, uvolňovat hladké svalstvo nebo stimuluje srdeční činnost. Velmi často se používá při redukčních dietách.

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kofein patří mezi rostlinné alkaloidy, což jsou zásadité dusíkaté látky. Alkaloid kofein náleží do skupiny purinových derivátů xanthinu a vyskytuje se v semenech, listech a plodech. Kofein je přírodní stimulant, který ovlivňuje fyziologické pochody v těle a působí na centrální nervovou soustavu. Zrychluje tep, zvedá krevní tlak, pomáhá odbourávat tukovou tkáň, zvyšuje tvorbu a vylučování moči, zlepšuje vstřebávání cukru, uvolňuje hladké svalstvo a podporuje střevní peristaltiku.

Je cennou přísadou pro produkty na pokožku a vlasy. Předpokládá se, že má utahovací, dehydratační a cirkulační účinek.

Kofein je hořký bílý krystalický alkaloid. Nachází se hlavně v listech čajovníku a kávových zrnech. V kosmetických přípravcích se používá kvůli svému antioxidačnímu působení, protože podporuje tvorbu nových kožních buněk, stimuluje tvorbu kolagenu a zlepšuje stav pleti. Protože snižuje viditelnost jizev, používá se do přípravků proti striím. Podporuje činnost oběhového systému a prokrvuje, což je důležité u projevů celulitidy, kterou pomáhá redukovat. Přidává se do anti-agingové péče, očních krémů a šamponů proti vypadávání vlasů, které posiluje a podporuje jejich zdravý růst. Kofein je v kosmetice obecně brán jako bezpečná látka, která nevyvolává alergické reakce.

 

Průměrné nutriční hodnoty

ve 100 g

Kofein

100 %

 

Výrobce: JM UNION s.r.o. , Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové

Vyrobeno v České republice

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Super výživa (Super Nutrition)
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg