Vítáme Vás v našem velkoobchodu Náš velkoobchod je určen pro nákup produktů velkoobchodním způsobem a to pouze pro podnikatelské subjekty. Pro možnost nákupu je nutná registrace v eshopu, kterou musíme schválit pro další spolupráci. Ceny produktů se mění každé pondělí v závislosti na kurzu Euro a obratových hodnotách za uplynulý týden.

Ginkgo Biloba (Jinan dvoulaločný)

Kód: 79
ZdarmaZdarma
gingo biloba
13 600 Kč
Pro vytvoření objednávky nutná registrace

Velikost balení: 20 kg

Jinan dvoulaločný známý také pod názvem ginkgo biloba je opadavý strom, jehož pozitivních účinků na lidský organismus využívali již ve starověké Číně. Jedná se o jednu z nejstarších rostlin naší planety (na Zemi rostla již v době dinosaurů) s velmi vysokou odolností vůči nepříznivým okolním vlivům. V Číně je užívána jako lék již 5 tisíc let. O její váženosti svědčí i statut národního stromu Číny. V přírodním léčitelství je užívanou částí list.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základním účinkem ginkgo je rozšiřování kapilár v periferním cévním řečišti a podpora průtokových vlastností krve (vasodilatace). Jinan dvoulaločný umožňuje prokrvení i těch nejmenších žilek v celém organismu a tím přenos důležitého kyslíku a glukózy, zvyšuje dodávku kyslíku srdečnímu svalu, mozku a dalším orgánům. Působí na centrální nervový systém a krevní oběh. Zvyšuje průtok krve regulováním pružnosti krevních cév, od největších tepen až po vlásečnice. Pomáhá snižovat shlukování destiček v cévách a snižuje tak riziko vzniku krevních sraženin. Následkem je dostatečné prokrvení mozku, což má vliv na všechny kognitivní funkce, jako jsou paměť, schopnost porozumět, vyjadřovat se, koncentrovat se a řešit problémy. Užití je vhodné jak pro studenty, lidi s psychicky náročným zaměstnáním či starší ročníky obyvatel s potřebou udržovat své kognitivní funkce v dobré kondici. V porovnání s kávou je účinek ginkga dlouhodobější, bez následné únavy po odeznění účinku. Správná cirkulace krve má dále vliv na tzv. pocit těžkých nohou. Mikrocirkulace krve působí na normální prokrvování končetin a doporučujeme užívat lidem s touto sníženou schopností. Obvykle tito lidé často trpí studenými rukami či nohami. Ginkgo je silný antioxidant pomáhající eliminovat odpadní látky z těla a likvidovat volné radikály, čímž přispívá k zachování zdravých krevních buněk.

 

Svůj význam Ginkgo biloba rozhodně neztrácí, pokud jde o prevenci a pomoc při dalších onemocněních, vzniklých zejména v důsledku špatného prokrvení. Pomáhá například při těchto potížích:

  • migréna
  • poruchy motorických funkcí
  • závratě
  • šelest, zvonění a chronické pískání v uších
  • zlepšuje prokrvení mozku nebo např. srdce a tím může pomoci předejít mozkovým příhodám i infarktu myokardu
  • má antioxidační účinky
  • působí příznivě na krevní oběh a centrální nervový systém

 

Průměrné nutriční hodnoty

v porci 50 g

Energetická hodnota

2795 kJ /675 kcal

Tuk

58,3 g

Sacharidy

13,2 g

Bílkoviny

24,3 g

 

 

Výrobce: JM UNION s.r.o. , Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové

Vyrobeno v České republice

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Super výživa (Super Nutrition)
Hmotnost: 20 kg