Vítáme Vás v našem velkoobchodu Náš velkoobchod je určen pro nákup produktů velkoobchodním způsobem a to pouze pro podnikatelské subjekty. Pro možnost nákupu je nutná registrace v eshopu, kterou musíme schválit pro další spolupráci. Ceny produktů se mění každé pondělí v závislosti na kurzu Euro a obratových hodnotách za uplynulý týden.

Cistus Incanus (bylinný čaj)

Kód: 142
ZdarmaZdarma
cistus incanus 20 kg
6 700 Kč
Pro vytvoření objednávky nutná registrace

Velikost balení: 25 kg

Cistus Incanus je jedním z nejsilnějších rostlin určených pro posílení imunitního systému u lidí a to bez vedlejších účinků nebo možnosti předávkování. Cistus čaj mohou pít i děti. Výborný je s medem a nebo citronovou šťávou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Tato rostlina patří mezi antioxidanty.
  • Je mimořádně bohatý na polyfenoly, které dokonale bojují s mikroorganismy, např. viry. Pomáhá při infekci horních cest dýchacích. Jeho účinnost v případě infekce byla potvrzena klinickými studiemi.
  • Přináší úlevu při onemocnění prostaty díky svým antiproliferativním a cytotoxickým vlastnostmem.
  • Odstraňuje toxické těžké kovy z těla (zvláště u kuřáků).
  • Má antibakteriální vlastnosti, vhodné při léčbě např. lupů, lupénky, akné, ekzémy, chronických a opakujících se infekcí dutin, kůže a nehtů, infekce způsobené Staphylococcus aureus, virus herpes zoster, pylori Helicobakter a jiné choroby způsobené nežádoucími viry, bakteriemi a houbami. Má také protialergický účinek (antihistaminika).
  • Pomáhá při prevenci ischemické choroby srdeční, sraženin a embolii.
  • Je to antioxidant - má obrovskou schopnost zachycení volných radikálů a slouží ke snížení aktivity kolagenázy (enzym zodpovědný za zhroucení kolagenu), čímž je zaručen regenerační účinek a vitalita lidského těla.
  •  Vhodný pro ústní hygienu. Vypláchněte ústa po čištění zubů - náhrada veškeré drogistické ústní vody. ." Bojuje také proti snížení zápachu (např. potu)"

Způsob užívání:

vrchovatou kávovou lžičku zalijeme 2dcl vroucí vody a necháme 8 až 10 min. vyluhovat. Byliny vložíme do hrnce, zalejeme asi 1 litrem vody a přivedeme k varu. Po 5 minutách slijeme. Další možností je přeliv vroucí vodou a vyluhování po dobu 8 až 10 minut.
Doporučuje se vypít  1 litr čaje každý den.

 

Průměrné nutriční hodnoty

ve 100 g

Energetická hodnota

494kJ / 118kcal

Tuk

2,24 g

Protein

7,48 g

Sacharidy

75,91 g

-včetně cukrů

0,93 g

Vláknina

0,0 g

Sůl

0,015g

 

Výrobce: JM UNION s.r.o. , Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové

 

Vyrobeno v České republice

 Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Super výživa (Super Nutrition)
Hmotnost: 20 kg