Vítáme Vás v našem velkoobchodu Náš velkoobchod je určen pro nákup produktů velkoobchodním způsobem a to pouze pro podnikatelské subjekty. Pro možnost nákupu je nutná registrace v eshopu, kterou musíme schválit pro další spolupráci. Ceny produktů se mění každé pondělí v závislosti na kurzu Euro a obratových hodnotách za uplynulý týden.

Semena konopí loupaná 100% BIO

Kód: 136
Novinka
ZdarmaZdarma
konop
15 750 Kč
Pro vytvoření objednávky nutná registrace

Semeno konopí (Cannabis sativa) a potravinové výrobky z něj patří mezi jedny z nejdůležitějších přírodních potravinových doplňků pro lidský organismus.

Složení:
100 % Bio loupaná konopná semínka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

Konopná semínka jsou skvělým doplňkem dnešní stravy, protože lidskému organismu dodávají nasycené mastné kyseliny, bílkoviny, minerály a vlákninu. Loupané konopné semínko má příjemnou oříškovou chuť. Je možné je přidávat prakticky do všech pokrmů při vaření, pečení, jako chutnou přísadu do studených pokrmů, nebo je využít jako zdravou pochoutku.

Lehce stravitelná konopná semínka jsou velice kvalitním zdrojem kompletního spektra mastných kyselin důležitých pro náš organismus. Obsahují i mastné kyseliny, které si naše tělo nedokáže vyrobit samo. Poměr mezi oběma nenasycenými mastnými kyselinami omega-3 alfa linolenová a omega-6 linolová kyselina je v semínku 1:3, což je poměr blízký poměru v našem organismu.

Vypadají podobně jako sezamová semínka a mají velice příjemnou oříškovu chuť.

PROČ JSOU KONOPNÁ SEMÍNKA PRO NÁS UŽITEČNÁ?

  • Obsahují kompletní spektrum mastných kyselin (neesenciálních i esenciálních- tělo si je nedokáže vyrobit samo): snižují hladinu cholesterolu v krvi a redukují rizika kardiovaskulárních chorob; přispívají ke správnému fungování nervového systému a tvrobě nervových tkání.
  • Obsahují aminokyseliny, které jsou nezbytné při regeneraci.
  • Jedná se o cenný zdroj vitamínů a minerálů.
  • Konopná semínka mají vysoký podíl bílkovin, které  přispívají ke zdraví kostí i pocitu sytosti, pomáhají při růstu a vývoji těla.

 

Průměrné nutriční hodnoty

ve 100 g

Energetická hodnota

2667 kJ/645 kcal

Tuk

52 g

- z toho nasycené mastné kyseliny

5,5 g

Sacharidy

3 g

- z toho cukry

2,5 g

Vláknina

11 g

Bílkoviny                                          33 g
Sůl                                         0,0 g

 

Výrobce: JM UNION s.r.o. , Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové

Vyrobeno v České republice

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Super výživa (Super Nutrition) 100% BIO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg