Vítáme Vás v našem velkoobchodu Náš velkoobchod je určen pro nákup produktů velkoobchodním způsobem a to pouze pro podnikatelské subjekty. Pro možnost nákupu je nutná registrace v eshopu, kterou musíme schválit pro další spolupráci. Ceny produktů se mění každé pondělí v závislosti na kurzu Euro a obratových hodnotách za uplynulý týden.

Maca 100% BIO

Kód: 94
Novinka
ZdarmaZdarma
Maca
8 600 Kč
Pro vytvoření objednávky nutná registrace

Velikost balení: 20 kg

MACA BIO - Peruánský ženšen dodá vitalitu a sexuální zdraví

Plodina maca, která je přezdívána jako „peruánský ženšen“ pochází z And a je po staletí dobře známá jako adaptogen (prostředek proti stresu). Kromě toho jsou odpradávna popisovány její vynikající účinky na zvýšení vitality, výdrže, plodnosti a sexuálního zdraví. Pro účely konzumace se používá kořen bílé barvy podobající se naší ředkvičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Macu je možné konzumovat syrovou, pečenou, zpracovanou na džem nebo kvašený nápoj zvaný Maca chicha nebo - v našich končinách nejčastěji - jako sušenou v prášku. Syrové plody mají štiplavou nasládlou chuť a výrazné karamelové aroma. Prášek maca můžete mít doma uschovaný až sedm let, a stále bude obsahovat všechny živiny.

Macu mohou používat děti, dospívající, těhotné a kojící ženy, osoby v období menopauzy až po osoby ve vyšším věku.

Denně se doporučuje konzumovat jednu kávovou lžičku, tedy přibližně 5 - 7 g maca prášku. Prášek můžete rozmíchat ve vodě, ovocné šťávě, mléce nebo jogurtu. Nejlépe hned k snídani.

 

Průměrné nutriční hodnoty

ve 100 g

Energetická hodnota

141 kJ kJ/34 kcal

Bílkoviny

1,0 g

Sacharidy

7 g

-z toho cukry

3 g

Tuky

0,1 g

-z toho nasycené mastné kyseliny

0,16 g

Vláknina

0 g

 

 

Výrobce: JM UNION s.r.o. , Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové

Vyrobeno v České republice

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Super výživa (Super Nutrition) 100% BIO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 20 kg