Vítáme Vás v našem velkoobchodu Náš velkoobchod je určen pro nákup produktů velkoobchodním způsobem a to pouze pro podnikatelské subjekty. Pro možnost nákupu je nutná registrace v eshopu, kterou musíme schválit pro další spolupráci. Ceny produktů se mění každé pondělí v závislosti na kurzu Euro a obratových hodnotách za uplynulý týden.

Rýžový protein 80%

Kód: 199
Tip
ZdarmaZdarma
ryzovy
6 750 Kč
Pro vytvoření objednávky nutná registrace

Velikost balení: 25 kg

Rýžový protein je bílkovina extrahovaná z rýže, která se v podobě prášku používá jako proteinový doplněk stravy. Je vyhledáván zejména vegany a vegetariány, ale bývá oblíbený i u těch, kteří z různých důvodů upřednostňují podobné produkty před bílkovinnými doplňky stravy vyrobenými z živočišných zdrojů, jako je např. syrovátka získaná z kravského mléka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzhledem k tomu, že rýže se jen málokdy účastní potravinových alergií, mohou být rýžové bílkoviny vhodné i pro alergickéosoby. Práškový protein slouží zejména pro doplnění bílkovin při jejich nedostatečném příjmu ve stravě.

Bývá užitečný např. v situacích, kdy je problém se dostat ke kvalitním bílkovinám z klasických potravin.

 

Průměrné nutriční hodnoty

ve 100 g

Energetická hodnota

400 kcal/1680 kJ

Bílkoviny

80 g

Sacharidy

8 g

Tuky

8 g

Vláknina

8 g

železo

20 mg

vápník

160 mg

vitamin C

175 mg

 

Výrobce: JM UNION s.r.o. , Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové

Vyrobeno v České republice

Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Proteiny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg