Vítáme Vás v našem velkoobchodu Náš velkoobchod je určen pro nákup produktů velkoobchodním způsobem a to pouze pro podnikatelské subjekty. Pro možnost nákupu je nutná registrace v eshopu, kterou musíme schválit pro další spolupráci. Ceny produktů se mění každé pondělí v závislosti na kurzu Euro a obratových hodnotách za uplynulý týden.

Mléčný proteinový koncentrát

Kód: 193
Tip
ZdarmaZdarma
mleč
6 400 Kč
Pro vytvoření objednávky nutná registrace

Velikost balení: 25 kg

Koncentrát mléčné bílkoviny se skládá ze syrovátkové bílkoviny a kaseinu. Bílkovina kravského mléka v přirozeném stavu obsahuje kasein a syrovátkovou bílkovinu v poměru 4:1. V rámci sportovní výživy se používají především koncentráty mléčné bílkoviny s obsahem bílkovin okolo 80 % (koncentráty s nižším obsahem bílkovin obsahují více laktózy a balastních látek).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncentrát mléčné bílkoviny ( protein) je bez barviv, sladidel a aromat. Základem je 100% mléčný proteinový koncentrát složený v poměru 80:20. Tedy 80% kaseinu a 20% syrovátkových bílkovin, jehož aminokyseliny působí v těle po dobu až 8 hodin.

Znamenáto, že mléko určeno k jeho výrobě nebylo denaturováno a nejedná se tak od odpad sýrařského průmyslu jako drtivá většina konkurenčních proteinových doplňků. Původ proteinu nalezneme ve Francii, kde je bílkovina extrahován přímo z čerstvého kravského mléka pomocí membránové technologie. Vše probíhá za velmi nízkých teplot do 10 stupňů Celsia technologie CFM což dává za vznik nejčistšímu a biologicky nejvíce aktivnímu protein.

Nápoj je vhodný pro denní i noční užití nebo jako protein do diety. Jedná se o nativní protein nejvyšší kvality bez syntetických látek, přidaného cukru či bez konzervantů.Nápoj neovlivňuje hladinu krevního cukru a inzulínu.

 

Průměrné nutriční hodnoty

ve 100 g

Energie

                      1833 Kj/ 434 kcal

Tuk

2g

- z toho nasycené mastné kyseliny

1,1g

Sacharidy

   14,4 g

- z toho cukry

 0 g

Bílkoviny:    

73 g

Vláknina  

2 g

Sůl

 0,5 g

 

Výrobce: JM UNION s.r.o. , Komenského 264/5, 500 03 Hradec Králové

 

Vyrobeno v České republice

 Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní tvrzení, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. Informace o jednotlivých produktech hledejte ve veřejně dostupných zdrojích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Proteiny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg